• ارسال

  تمام کشـور
 • بررسی

  تخصـصـی
 • پرداخت

  درب مـحـل
 • تضمین

  قیمـت کالا
 • ضمانت

  اصالت کالا

جدیدترین سینک کن

توضیحات بیشتر سینک کن

can sink kitchen سینک کن : گرانیتی , استیل

لیست قیمت جدید به همراه تخفیف انواع مدل سینک کن . تولیدات این کارخانه در این زمینه خیلی سابقه ندارد و شروع اضافه شدن به سبد تولیدی با محصولات وارداتی میباشد. یکی از ویژگی های بارز این برند کیفیت مناسب بسته بندی و لوازم جانبی مییاشد. ضخامت ورق استفاده شده در این محصولات از 0/6 میلیمتر شروع و تا 1 میلیمتر ادامه دارد. مدت گارانتی سینک ظرفشویی کن چه میزان است ؟ سینک کن در دو گروه استیل و گرانیتی میباشد که محصولات استیل با 5 سال و گرانیت با 2 سال ضمانت در سراسر کشور پشتیبانی میگردد.  عمق لگن تولیدات چگونه است ؟ سینک آشپزخانه کن با عمق لگن 14 الی 24 سانتی متر ارائه میگردد.

ویژگی‌های سینک کن

سینک ظرفشویی پرکاربردترین وسیله در آشپزخانه است. درهنگام انتخاب سینک ظرفشویی عواملی مانند شکل و ظاهر زیبای آن، دوام و مقاومت آن را باید در نظر گرفت. اندازه سینک ظرفشویی باید با ابعاد کابینت‌های آشپزخانه شما متناسب باشد و زیاد بزرگ یا کوچک نباشد

لگن‌های سینک کمک می‌کند که بتوانید به طور همزمان ظرف ها را شسته و آبکشی نمایید. از نظر نحوه نصب سینک ها به دو نوع روکار و توکار دسته بندی می شوند.

سینک های توکار برای نصب نیاز به سوراخ کردن میز کابینت دارند و سپس سینک درون آن قرار می‌دهند. سینک‌های روکار بر روی کابینت نصب می شوند و می توان آن ها را جا به جا کرد و برش و سوراخی درکار نیست.

اخوان ، بيمکث ، داتیس ، قهرمان ، آلتون ، کن
فروشگاه ساتک
ساتک