• ارسال

  تمام کشـور
 • بررسی

  تخصـصـی
 • پرداخت

  درب مـحـل
 • تضمین

  قیمـت کالا
 • ضمانت

  اصالت کالا

جدیدترین فر توکار ایلیا استیل

توضیحات بیشتر فر توکار ایلیا استیل

فر توکار ایلیا استیلفر توکار ایلیا استیل

لیست قیمت به همراه تخفیف ویژه فر توکار ایلیا استیل در دو مدل صفحه ای لمسی و مکانیکی. از ویژگی های این محصولات میتوان به وجود درب شیشه ای سه جداره اشار نمود. یکی از فناوری های پیشرفته ای که در برخی از مدل های فر ایلیا استیل وجود دارد، سنسور پخت غذا می باشد. وجود این سنسور شما را از پخت مناسب غذا با خبر می سازد. استفاده از فن کانوکشن در داخل محفظه فر به پخت مناسب تر غذا کمک کرده و غذایی خوش رنگ برای شما به ارمغان می آورد.

پنل لمسی :  با استفاده از پنل لمسی، خطاهای انسانی کاهش می‌یابد و کارایی در تنظیمات و کنترل فر بهبود می‌یابد. علاوه بر این، پنل لمسی به دلیل عدم نیاز به دکمه‌های فیزیکی، فضای کمتری نسبت به سایر روش‌های کنترل فر به خود اختصاص می‌دهد.

پنل مکانیکی :  پنل مکانیکی در فرهای توکار، به دلیل داشتن دکمه‌های فیزیکی و عدم نیاز به برق، برای کاربردهای مختلف مناسب است. در برخی موارد، استفاده از پنل مکانیکی به دلیل عدم نیاز به تغییر باتری و عمر طولانی بیشتری، به تحمل شرایط سخت و ناپایدار مانند ضربه و لرزش، کثیف شدن و تغییرات دمایی می‌تواند کمک کند.

از دیگر ویژگی های فر توکار ایلیا استیل می توان به جوجه گردان، گریل، برنامه یخ زدایی، ریل تلسکوپی و پوشش دیواره لعابی Self Clean اشاره کرد. تنوع فر های ایلیا استیل چگونه است ؟ تولیدات این شرکت در این زمینه خیلی زیاد نمیباشد. ضمانت فر توکار ایلیا استیل چه مدت است ؟ 18 ماه گارانتی از تاریخ نصب توسط خدمات کارخانه

اخوان ، بيمکث ، داتیس ، قهرمان ، آلتون ، کن
ساتک
ساتک