• ارسال

  تمام کشـور
 • بررسی

  تخصـصـی
 • پرداخت

  درب مـحـل
 • تضمین

  قیمـت کالا
 • ضمانت

  اصالت کالا

جدیدترین گاز صفحه ای اخوان

توضیحات بیشتر گاز صفحه ای اخوان

گاز رومیزی اخوانگاز صفحه ای اخوان ( اجاق گاز رومیزی )

لیست قیمت به همراه تخفیف ویژه گاز اخوان. تولیدات این کارخانه در مدل های شیشه ای , استیل و شیشه استیل میباشد. تنوع رنگ های تولیدی شامل مشکی , استیل و سفید در سایز بندی 30 الی 90 سانت است. در تولیدات این کارخانه از قطعات ساخت کشور ایران و ایتالیا استفاده میگردد.

گاز صفحه ای اخوان دارای چه مدت ضمانت است ؟ ضمانت 20 ماهه گاز رومیزی اخوان از تاریخ نصب توسط خدمات کارخانه. خدمات پس از فروش کارخانه چه شهر هایی را شامل میگردد؟ ضمانت و خدمات پس از فروش این کارخانه در سراسر کشور فعال است..

توضیح مختصر انواع مدل اجاق گاز رومیزی اخوان : گازهای صفحه high efficiency با سرشعله پخش کن های HE سری جدید ایتالیایی ، با راندمان و قدرت بیشتر و به طور همزمان با آلایندگی کمتر می باشند شما می توانید انواع مدل ها را متناسب با سلیقه خود، در گازهای تمام شیشه ، شیشه واستیل و تمام استیل از 2 شعله تا 5 شعله به تناسب نیازتان انتخاب نمایید.

گاز رومیزی اخوان مدل ونوس : سرشعله هایی زیبا با راندمان احتراق 25 درصد بالاتر از حد استاندارد را دارد که باعت جوش آمدن سریعتر آب بطور قابل ملاحظه می شود و همچنین با کاهش زمان پخت باعث کاهش مصرف گاز و آلایندگی کمتر خواهد شد. گاز اخوان مجموعه گیتا زیبا و خاص باکیفیتی فوق العاده دارای راندمان حرارتی بالاتر با مصرف انرژی کمتر برای آشپزی سریعتر در ابعاد متناسب با هر مدل آشپزخانه طراحی شده اند که به صورت تمام شیشه ، شیشه و استیل و تمام استیل از 2 شعله تا 5 شعله متناسب با سلیقه شما طراحی شده اند.

گاز شیشه اخوان  گاز استیل اخوان

اخوان ، بيمکث ، داتیس ، قهرمان ، آلتون ، کن
ساتک
ساتک