• ارسال

  تمام کشـور
 • بررسی

  تخصـصـی
 • پرداخت

  درب مـحـل
 • تضمین

  قیمـت کالا
 • ضمانت

  اصالت کالا

جدیدترین هود آشپزخانه اخوان

توضیحات بیشتر هود آشپزخانه اخوان

هود آشپزخانه اخوانهود آشپزخانه اخوان : مخفی , شومینه ای , مورب

لیست قیمت جدید به همراه بهترین تخفیف هود آشپزخانه اخوان این شرکت با داشتن بیش از هفتاد مدل هود در مدل های لمسی , مکانیکی بزرگترین تولید کننده هود در خاورمیانه می باشد. از ویژگی های هود اخوان میتوان به پروانه نسوز، سنسور دود، سنسور حرارت و گاز ، موتور توربو خازن دار ، فیلتر آلومینیومی چند لایه ، شیشه سکوریت ، دودکش قابل تنظیم , کنترل از راه دور و.. در نمای ظاهری مشکی , استیل , سفید میباشد. 

ضمانت هود اخوان چند ماه است ؟ تمام مدل های تولیدی دارای 20 ماه ضمانت در سراسر کشور است. بسته بندی تولیدات به چه شکل است ؟ کیفیت بسته بندی محصولات این کارخانه خیلی عالی نیست و توقع بالایی نمیتوان داشت . هود مورب اخوان :  زیبا ، مدرن و خاص در بیشتر آشپزخانه های مدرن باید از هود های استفاده شود که هم مکش قوی داشته باشند و هم با دکوراسیون هم خوانی داشته باشد. هودهای مورب این نیاز را برطرف کرده اند. هود مخفی اخوان : بسیاری از ما دوست داریم از شلوغی آشپزخانه کم کنیم و برای این منظور از محصولات توکار مخفی استفاده می کنیم .

این مدل از هود ها بطور کامل در دل کابینت جای میگیرند هود شومینه ای اخوان : این مدل از هودها یک دودکش مشابه شومینه در بالای خود دارند که معمولا قابل تنظیم هستندو به صورت عمود قرار میگیرند و تمام سطح اجاق گاز را پوشش می دهند

اخوان ، بيمکث ، داتیس ، قهرمان ، آلتون ، کن
ساتک
ساتک